Tıkanıklık Açma

Mersin Tıkanıklık Açma – 0532 359 85 86

Mersin Tıkanıklık Açma. Kameralı kırmadan tıkanık açma. Lavabo tıkanıklığı açma. Kameralı Tıkanıklık Açma

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Robot cihazlarımız ve kameralı cihazlarımız ile kırmadan Mersin Tıkanıklık Açma hizmeti veriyoruz. Mersin ve çevresine 12 servis aracımız ile hizmet veriyoruz. Güneş Tesisat güvencesiyle yaptığımız işler 1 yıl garantilidir.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Mersin Tıkanıklık Açma

Mersin Tıkanıklık açma. Tıkanıklıklar ev hanımlarının korkulu rüyası olarak oluşabilmektedir. Lavabo, tuvalet, banyo gibi yerlerin zaman zaman tıkanmasından kaynaklı olarak evde oluşabilen kötü koku ya da kullanılamayan tuvaletler olabilmektedir.

Bunların sebebi olarak birçok nedende bulunuyor. Mersin tıkanıklık açma olarak, yapılan birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Öncelikle tıkanıklıkların açılabilmesi adına yapılan birçok hizmet bulunuyor.

Tıkanıklık nedenlerine gelecek olursak, yanlış ve hatalı tuvalet kullanımları giderlere kaçan cisimler ya da tuvalet kâğıtlarının tuvalete atılması sonucunda tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Böyle durumlarda ise tıkanıklıklar büyük sorunlara neden olabilmektedir.

Tıkanıklıkların giderilebilmesi küçük çapta ise kendi yöntemleriniz ile mümkün olabilirken, büyük çaplı tıkanıklıklar için  sitemiz üzerinden destek alabilirsiniz.

Çünkü büyük olan tıkanıklıkları sizler çözemezseniz, büyük sorunlar ile başınıza sorun olarak çıkabilir. Mersin tıkanıklık açma olarak geniş çapta alınacak olan hizmetlerden faydalanabilmeniz mümkündür.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

mersin tıkanıklık açma

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Tıkanan Yerler Nasıl Açılır?

Tıkalı olan yerleri açabilmek adına yapılabilecek birçok işlem vardır. Örnek olarak küvetlerin tıkanması durumuyla karşı karşıya kaldıysanız, bunun en büyük nedeni olarak saçlar tıkanıklığa neden olabilmektedir. Tıkanan yerler nasıl açılır? Sorusuna yanıt olarak her banyo sonunda saçların giderlerden toplanması gerekmektedir. Tıkanmış olan küvetler gidere şiş sokularak yapılabilirken, bunun yanı sıra ise 5 ya da 6 kere pompalama deliğine pompa işlemi uygulanabilir.

Lavabo tıkanıklıkları gider borularının sert olmaması şartı ile sağa ya da sola sallanabilir. Tıkalı olan yerleri açabilmek adına izlenebilecek adımlar arasında yerini almaktadır. Bununla birlikte hala açılmayan bir gider var ise uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Kolay Yolla Tuvalet Açma

En büyük sorun olarak tuvalet tıkanıklıkları gösteriliyor. Kolay yolla tuvalet açma yöntemleri olarak öncelikle klozet pompası kullanımı ile bu işlemi yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra lavabo açma pompası olarak kullanım sağlayarak gider açabilirsiniz. Kolay yolla tuvalet açma işlemlerinde sivri alet ile gider açma ya da asitli içecekleri ile gider açma yöntemleri de kullanılan yöntemler arasında yerini alıyor. Lavabo açma pompaları ile giderlere baskı uygulamaları yapılmaktadır.

Kanal açma telleri kullanımı ile atıklar parçalanabilir. Bu yöntemler işe yaramadıysa  üzerinden bu hizmetimiz hakkında bilgi alarak indirimli ve kampanyalı fiyatlar ile bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Ayrıca sunulan hizmetlerimiz piyasaya göre daha uygun ve kaliteli olan hizmetlerdir. Bununla birlikte ücretsiz olarak keşif hizmetlerimiz de bulunuyor. Yapılacak olan hizmetlerimizden memnun kalacağınızı söyleyebiliriz. Bu nedenle sitemizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Kameralı kırmadan tıkanık açma

Mersin tıkanık açma tıkanan lavabo tuvalet atık su gider hattı rögar hattını robot makine ile kırmadan kameralı sistemle açmaktadır. kameralı tıkanık işlemi yapan güneş tesisat son sistem teknolojik cihazlara sahip bir firmadır.

Mersin kameralı tıkanık açma işlemi yapılabilmesi için öncelikle atık su gider hattını robot makine ile tıkanıklığın giderilmesi lazım. Bundan sonra bol su yollanılarak su jeti yardımı ile hat görüntülenecek hale gelmesi lazım.

Mersin tıkanık açma boru içerisi temizlendikten sonra kamera görüntüleme işlemine geçilir ve tıkanıklığın sebebi veya boruda kırık çıkık çökme  ve içerinde yabancı cisim var ise yeri noktasal olarak tespit edilebilir.

Mersin kameralı tıkanık açma boru içerisinde bulunan cisimleri robot makine ve kamera yardımı ile hiç bir yeri kırmadan görerek bilinçli şekilde arızaya sebep olan cismi boru içerisinden çıkarır.

Mersinde kameralı tıkanık işlemi yapmak için gerekli tecrübe ve bilinç ustalar sahip firmayız paniğe kapılmada yanlış bir işlem yapmada bize web site adresimizden ulaşabilir gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığı açma

Yaşam alanlarında aktif olarak kullanılan lavaboların dikkatli kullanılmaması sonucu boru içerisine  kıl katı sabun atığı peçete ıslak mendil buna benzer katı atıkların gider hattına gitmesi sonucu lavabo tıkanıklığı oluşmasına zemin hazırlanmış olur.

Lavabo tıkanıklığı açma servisimiz buna bağlı olarak gerekli bilgiye sahip ustalardan oluşmaktadır. Uzman tesisat ekibimizle tıkanan gider hatlarını kameralı görüntüleme şansına sahibiz görüntüleme sonucu tıkanan yeri hemen tespit ediyoruz.

Mersin tıkalı boru açma, tıkalı lavabo açma, klozet tıkanıklığı açma, tıkalı tuvalet açma, banyo gideri açma, tıkalı süzgeç açma, mutfak tıkanık açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, atık su gider hattı tıkanıklığı robot makine yardımı ile kırmadan tıkanıklığa müdahalede bulunulur.

Tıkanık açma makinesi ile tıkalı noktada bulunan cisimler robot ile ya kırarak yada kanca yardımı ile boru içerisinden alınır. Tıkanıklığa sebep olan bölge tespit edilerek temizlenir boru içerisi açılır.

Tıkanık oluşan bölge için herhangi duvar fayans benzeri yeri kırmıyoruz kırmadan tıkanıklık işlemi kameralı yapıyoruz.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Tıkalı gider açan tesisatçı

Tıkalı gider açan tesisatçı gün içinde aktif olarak kullanılan lavabo mutfak tuvalet banyo süzgeci gibi sürekli tıkanmaya meyilli gider hattı kıl sabun yağ veya katı atıklardan tıkanma kaynaklanabilir. Makine ile tıkanık açma.

Tıkalı gider açan tesisatçı gelişen teknolojik sayesinde tıkalı gider  hatlarını kırmadan dökmeden her hangi bir yere zarar vermeden robot makine ile tıkanıklığı açıyoruz. Mersin klozet tıkanıklığı açma.

Tıkalı gider açan tesisatçı sonrasında boru içerisine kamera yollanılarak gider hattı kontrol edilir tıkanıklığa sebep olacak bir cisim veya kırık var mı diye gözlemlenir. Tıkalı gider açma servisi, Mersin tıkalı lavabo tıkanık açma servisi.

Mersin tıkalı gider açan tesisatçı uzman usta tarafından yapılması gerekir. Aksi takdirde yanlış yapılan işlem tesisata zarar verir. Bu zarar size hem maddi hem de manevi zarar verir canınızı sıkar. Güneş tesisat bu konuda tecrübeli ekip ve ekipmanları ile en iyi hizmeti vermektedir.

Kırmadan Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Evlerde veya iş yerlerinde meydana gelen tıkanıklık sorunları pek çok kez can sıkıcı olabilmektedir. Özellikle tuvaletlerde, lavabolarda, mutfakta, kanalizasyonda ve pimaşlarda meydana gelen tıkanıklıklar yaşam alanlarında birçok soruna neden olabilmektedir.

Tıkanıklıkların meydana gelmesi ile pis bir koku çevreyi sarabildiği için bu durumdan bir an önce kurtulmak gerekir. Kırmadan tıkanıklık nasıl açılır sorusu ise pek çok kişi tarafından sorulmaktadır.

Mersin tıkanıklık açma https://gunessutesisati.com/mersin-tikaniklik-acma/

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte kırmadan tıkanıklık açmak mümkün hale gelmiştir. Gider hattına yerleştirilen kameralar ile tıkanıklığın sebebi çok kısa bir süre içerisinde belirlenmekte ve çalışmalara başlanmaktadır. Bizler de Güneş Tesisat olarak tıkanıklıklarınızı kırmadan giderebilmek için gerekli araçlara ve ekipmanlara sahibiz. Ayrıca bünyemizde hizmet veren ekip arkadaşlarımız son derece profesyonel ve tecrübelidir.

Kameralı Tıkanıklık Açma

Evinizin veya iş yerinizin herhangi bir bölümünde meydana gelen tıkanmalar mümkün olduğunca kısa süre içerisinde giderilmelidir. Kameralı tıkanıklık açma işlemi ise son zamanlarda bu sektöre gelen yenilikler arasında yer alır. Bu işlem aşağıda belirtildiği şekilde gerçekleştirilir:

 • Öncelikle ekip arkadaşlarımız sizleri yerinizde ziyaret ederek keşif yapmakta ve sorunun ne kadar büyük olduğunu tespit etmektedir.
 • Sorunun büyüklüğü hakkında bilgi topladıktan sonra gider hattına kameralı cihaz ile bakılmakta ve tıkanıklığın yeri nokta tespit olarak belirlenmektedir.
 • Hızlı bir plan yapılarak makine yardımıyla tıkanıklık açılmaktadır.

Yukarıda verilen işlemler sonucunda tıkanıklık ortadan kalkar. Bu sırada evin veya iş yerinin herhangi bir bölümünde kırılma yaşanması mümkün değildir. Bu nedenle pek çok kişi tercihini kameralı tıkanıklık açma işleminden yana kullanmaktadır. Sizler de yaşam alanınızda meydana gelen tıkanıklıkların kırılmadan giderilmesini istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek konum bildirebilir ve hizmetlerimizden anında faydalanabilirsiniz.

Mersin Tıkanıklık Açma Servisi

Tuvaletlerde ve lavabolarda çeşitli nedenlerden ötürü tıkanmalar meydana gelebilir. Bu tıkanmalar genellikle tuvalete atık maddelerin atılması, boruların iç kısmının kireçlenmesi ve tortular ile pisliklerin birikmesi sonucu oluşur.

Tıkanıklığın açılmaması veya göz ardı edilmesi, zaman içerisinde yaşam alanının pis bir koku tarafından çevrelenmesine ve salgın hastalıkların artmasına neden olabilir. Bu nedenle vakit kaybetmeden tıkanıklığı ortadan kaldırmak gerekecektir.

Sizler meydana gelen tıkanıklıkları tek başınıza gidermekte zorlanabilirsiniz. Çünkü bu tıkanıklıkları kalıcı bir şekilde giderebilmek için doğru araçlar ile ekipmanlar kullanmanız gerekecektir.

Günümüz teknolojisi sayesinde kamera yardımıyla tıkanıklıklar tespit edilmekte ve makine kullanılarak giderilmektedir. Böylece ortaya çıkan sonuç çok daha başarılı ve kalıcı olacaktır. Bizler ise Mersin tıkanıklık açma servisi olarak bu alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Mersin ilinde bulunan ev veya iş yerlerinizin tıkanıklığını giderebilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Mersin En Yakın Tıkanıklık Açma Firması

Tıkanıklıklar genellikle bir anda meydana gelir. Yani sizler tuvalete veya mutfağa gittiğinizde tıkanıklığın yaşandığını zamansız olarak fark edebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda vakit kaybetmeden tıkanıklığı ortadan kaldırmanız gerekecektir. Mersin ilinde yaşayan ve tıkanıklık sorunu ile karşılaşan kişiler ise bu gibi durumlarda Mersin en yakın tıkanıklık açma firması arayışına girebilir. Özellikle geceleri meydana gelen tıkanıklıklar için 7/24 hizmet veren bir firma bulmak zordur.

Bizler Güneş Tesisat firması olarak sizlere 7/24 durmaksızın hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerde amaca uygun olan araç ve ekipmanlar kullanmakta, böylece tıkanıklıkları kırmadan gidermekteyiz.

Bizlerle iletişime geçerek konum bildirmeniz durumunda alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız sorunun kaynağını kamera ile tespit edecek ve ardından çalışmalara başlayarak tıkanıklığı giderecektir. Aynı zamanda aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kameralı Kırmadan Tıkanık Açma

Tuvalette, banyoda veya mutfakta çeşitli nedenlerden ötürü tıkanıklıklar meydana gelebilir. Genellikle atılmaması gereken bir atığın gidere gönderilmesi ile tıkanıklık oluşmaktadır. Tıkanıklığa kısa süre içerisinde müdahale edilmezse birçok sorun baş gösterebilir.

Tesisat ustaları tıkanıklıkları açarken birçok yöntem kullanmaktadır. Kameralı kırmadan tıkanık açma da bu yöntemlerden bir tanesidir.

Kameralı tıkanıklık açma, adından da anlayabileceğiniz üzere kamera yardımıyla tıkanıklığın tespit edilmesini sağlayan bir yöntemdir.

Bu yöntem ile herhangi bir yerde meydana gelen tıkanıklık kamera ile tespit edilmekte ve nokta müdahale ile ortadan kaldırılmaktadır. Müdahale sırasında bu iş için özel olarak üretilen makineler ve robotlar kullanılır. Bu sayede tuvalette veya lavaboda herhangi bir şekilde kırılmalar meydana gelmez.

Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

Evinde veya iş yerinde tıkanıklıklar ile karşılaşan kişiler, kameralı tıkanıklık açma servisi arayışına girmektedir. Bizler de Güneş Tesisat firması olarak bünyemizde yer alan uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile sizlere kameralı tıkanıklık açma hizmeti sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetine önem veren ekip arkadaşlarımız sizleri tüm süreç ile alakalı bilgilendirmekte ve yaşadığınız sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Bizlerle iletişime geçtiğinizde ekip arkadaşlarımız sizleri ziyaret ederek sorunun büyüklüğünü tespit edecektir. Ardından meydana gelen tıkanıklığın yerini kamera yardımıyla saptayacak ve makineler ile tıkanıklıkları ortadan kaldıracaktır. Bu işlem sırasında ilgili bölgede herhangi bir kırılma veya çatlama gibi durumlar yaşanmaz. Bu hizmetimizden faydalanabilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Tıkalı Boru Gideri Açma

Sizlerin de bildiği üzere lavabolar zaman zaman tıkanabilir. Genellikle tıraş sonrası gidere giden kıllar, zamanla meydana gelen kireçlenmeler ve tortular, atılmaması gereken bir atık maddenin gidere gönderilmesi ve inşaat kalıntıları gibi birçok durum boruların tıkanmasına neden olabilir. Basit tıkanıklıklar yardımcı ürünler aracılığıyla kolayca açılır. Ancak zorlu tıkanmalar için alanında uzman bir ekipten yardım almanız gerekir.

Tıkalı boru gideri açma işlemi sanıldığı kadar kolay değildir. Pompa veya sirke gibi çeşitli uygulamalar bu sorunu geçici olarak çözmenizi sağlar. Ancak kalıcı bir çözüm için makinelere ve robotlara ihtiyacınız olacaktır.

Bu ekipmanlara sahip olan ve boru gideri açma alanında uzmanlık taşıyan kişilere tesisat ustası adı verilir. Bizler de bu alanda sizlere memnuniyetle hizmet veren profesyonel firmalardan bir tanesiyiz. Hizmetlerimizden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmektir.

Tıkalı Boru Gideri Nasıl Açılır?

Tıkalı boru gideri nasıl açılır gibi sorular pek çok kez sorulur. Eğer basit tıkanmaları geçici olarak açmak istiyorsanız sirke ve tuz kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda bu amaçla üretilen lavabo açıcılar da işinize yarayabilir. Tüm bunların yanı açma teli, pompa ve açma askısı gibi ürünler sizlere yardımcı olacaktır. Ancak az önce de bahsettiğimiz gibi bu yöntemler ile tıkalı boruyu açsanız bile çözüm geçici olur.

Geçici çözümler sizleri yalnızca birkaç gün idare edebilir. Bu birkaç günün ardından gider tekrar tıkanacak ve sorunlar tekrar ortaya çıkacaktır. Bu nedenle boru giderlerinizin kalıcı bir biçimde açılmasını istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek konum bildirebilir ve uzman kadromuz ile verdiğimiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Mersin Tıkalı Gider Açan Usta

Giderlerin tıkanması, ev veya iş yerlerinin pek çok sorun ile karşı karşıya kalmasına neden olacaktır. Tuvaletlerde meydana gelen tıkanmalar yaşam alanının pis bir koku ile çevrelenmesine neden olabilir. Lavabolarda meydana gelen tıkanmalar ise işlerinizi aksatacak ve sorun yaşamanıza neden olacaktır. Bu sorunların ortadan kaldırılabilmesi adına bir ustadan yardım almanız şarttır.

Mersin tıkalı gider açan usta, özellikle Mersin ilinde yaşayan ve gider tıkanıklığı ile karşı karşıya kalan kişiler tarafından araştırılmaktadır. Eğer Mersin ilinde yaşıyorsanız ve herhangi bir nedenden ötürü gideriniz tıkandıysa vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçerek profesyonel yardım alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız giderinizde meydana gelen tıkanıklığın yerini kamera yardımıyla tespit edecek ve vakit kaybetmeden çalışmalara başlayacaktır.

Tıkalı Gider Açma Servisi

Giderlere atık ürünlerin atılması, ilgili kısımların tıkanmasına ve bu bağlamda işlevini yitirmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda tek yapmanız gereken alanında uzman bir firmadan ve ustadan yardım almak olmalıdır.

Güneş Tesisat olarak sizlere tıkalı gider açma servisi sunmakta ve meydana gelen sorunları uygun ekipmanlarımız ile ortadan kaldırmaktayız.

Bizler gider tıkanıklıklarını kamera yardımıyla tespit ederiz. Böylece kırma gibi işlemler gerçekleştirmeye gerek kalmaz. Tıkanıklıklar tespit edildikten sonra ise makine ve robotlar yardımıyla gideri tıkayan atıkları ortadan kaldırırız. Böylece gideriniz kalıcı bir şekilde temizlenmiş olur. Eğer bu hizmetimizden 7/24 faydalanmak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizleri arayarak konum bildirebilirsiniz.

Lavabo Gideri Tıkanma Sebepleri

Ev veya iş yerlerinin lavaboları çeşitli nedenlerden ötürü tıkanabilmektedir. Bu tıkanmalar kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmazsa yaşam alanı kullanılamaz bir hale gelebilir. Lavabo gideri tıkanma sebepleri ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Mutfak lavabosunda meyve ve sebze yıkarken toprakların gideri tıkaması
 • Lavabo giderinin yeterli eğime sahip olmaması
 • 90 derecelik dirseklerin kullanılması
 • Tıraş olurken kılların birikerek gideri tıkaması
 • Uzun kullanıma bağlı olarak meydana gelen kireçlenmeler
 • Giderde çöküntülerin meydana gelmesi
 • Yemeğin ardından bulaşık yıkarken tabaklarda yer alan yemek artıkları
 • Mutfak giderine dökülen yağlar
 • Bina inşa edilirken giderlerin içerisine inşaat malzemelerinin dolması

Yukarıda yer alan sebeplerden ötürü lavabo tıkanmaları meydana gelebilmektedir. Özellikle giderlerin yeterli eğime sahip olmaması ve yemek yağlarının lavaboya dökülmesi en çok karşılaşılan nedenler arasında yer alır. Bu sebepleri ortadan kaldırdığınızda gideriniz tıkanmayacak ve sorunsuz bir şekilde işlevini yerine getirecektir.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkanan lavabo nasıl açılır gibi sorular, lavabo tıkanıklığı ile karşı karşıya kalan ev ve iş yeri sahipleri tarafından sıkça sorulur. Tıkanan lavaboyu açmanın birçok yolu bulunur. Bunlar; elle açmak, lavabo sifonu kullanmak, pompa, sıcak su, bulaşık deterjanı, karbonat ve sirke olarak sıralanabilir. Ancak bu yöntemler yalnızca basit tıkanıklıklarda işe yaramaktadır. Getireceği çözüm ise geçici olur.

Lavabo tıkanıklığını kalıcı olarak ortadan kaldırabilmek için uygun araçları kullanan bir ustadan yardım almanız gerekir. Bizler Güneş Tesisat olarak alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile sizlere bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçerek konum bildirmeniz durumunda ekip arkadaşlarımız sizleri ziyaret ederek sorunu tespit edecek ve uygun ekipmanları kullanarak lavabonuzu kalıcı bir biçimde açacaktır.

 

 

5/5 - (67 votes)
Etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı