Su Kaçağı Tespiti

Mersin pozcu su tesisatçısı

Mersin Pozcu Su Tesisatçısı

Mersin pozcu su tesisatçısı arayışına giren kişileri firmamız en iyi hizmeti vermektedir. Dolayısıyla Mersin ilinin her ilçesine hizmet vermeye devam etmekteyiz. Su tesisatı gündelik hayatımızı kapsayan ev ve ofislerde kullanılmakta olan sağlıklı bir şekilde yaşamımızı sağlamaktadır. Temiz suyun kaynak olan yerden çıkmasından sonra su borularının binaya döşenmesi ile hazır hale gelmektedir.

Bu su kullanılarak arıtıldıktan sonra doğaya da geri gönderilmektedir. Dolayısıyla su tesisatının evin önemli bir kısmını oluşturduğunu düşünürsek bakımı da bir o kadar önemlidir. Su tesisatının bakımı uzman eller tarafından yapılmalıdır. Bundan dolayı herhangi birinin değil güvenilir ve uzman ellerden yardım almanızda yarar vardır.

Temiz Su Tesisatı Nedir?

Bina içerisinde kullanılmakta olan kullanım alanlarına kadar iletilen boru ağlarına temiz su tesisatı denmektedir. Tesisat içerisinde dış temiz su tesisatı ve iş temiz su tesisatı olmak üzere iki alana ayrılmaktadır. Dış temiz su tesisatında kullanılan binalarda boru hattının döşenmesiyle bina arasında sayaç kısma denmektedir.

İç temiz su tesisatı, temiz suyun dağılımı gerçekleşirken kolonlardan suyu kullanılan yerlere götüren bağlantı borularına denir. Temiz su tesisatı boruları duvardan döşenmesi gerekir. Bu sebeple Mersin pozcu su tesisatçısı sizlere firmamız olarak yapmaktayız. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Pis Su Tesisatı Nedir?

Mersin pozcu su tesisatçısı olarak sizlere iyi ve hizmet sağlamaktayız. Bu anlamda sağlamış olduğumuz hizmetlerde kırmadan dökmeden müdahale ediyor olmamız da ayrıca artı olmaktadır. Gerekirse balkon, damı, çatı ve avlu gibi alanlara düşmekte olan yağmur suyunun çeşitli şekillerde gelmesiyle oluşmaktadır. Gelmekte olan bu atık sular çürütme tesisleri veya şehir kanalizasyonuna iletmekte olan boru ana denmektedir pis su tesisatının uygulanmakta olduğu yerler iki kısma ayrılır.

Bu alanlar dış pis su tesisatı ve iç pis su tesisatı olarak geçmektedir. Dış pis su tesisatı şehir kanalizasyonunda yer almakta olan çürütme tesislerindeki son bulmakta olan boru bölümüne denmektedir. İç pis su tesisatı ise bina içi atık su tesisatı boru bölümlerinde bulunan ana boru, kat boru, kolon ve bağlantı borusunda yer alır.

Rate this post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı