Su Kaçağı Tespiti

su kaçağı tespiti

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Su Kaçağı Tespiti
İleti Teknoloji cihazlarımız ile su kaçağı tespit hizmeti veriyoruz.
Kameralı Su Kaçağı Tespiti
Son Teknoloji kameralı cihazlar ile kırmadan su kaçağı tespit hizmeti veriyoruz.
Kırmadan Su Kaçağı Hizmeti
Kameralı ve Dinleme cihazlarımız sayesinde en ince ayrıntısına kadar kırmadan noktasal su kaçak tespit hizmeti veriyoruz.
Neden Güneş Tesisat
Yılların vermiş olduğu iş tecrübesi, garantili hizmet ve ileri teknoloji donanımlı cihazları ile sizlere kusursuz hizmet vermeye devam ediyor.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Mersin Su Kaçağı Tespiti

Tesisatlar da meydana gelen sızıntılar her zaman kendisini açık etmez. Sızıntının olduğunu fark ettiğiniz anda su faturalarınızda yüklü meblağlar görebilirsiniz.

Bu durumda sizler için önemli onarım masraflarına yol açabilir. Sonrasında gelişen sızıntı bulma işlemleri sizler için zor olabilir. Çünkü iğne deliği sızıntıları, döşeme sızıntıları ya da çatlamış borular genelde bir zemin ya da duvar kesilmeden erişilmesi mümkün olmayan noktalara yerleştirilebilir.

Su kaçağı her türlü şeyden kaynaklanabilir: kötü bakım veya inşaat, yer hareketleri sadece bazılardır.

Bir duvarda ki, zemindeki ya da tavanda oluşan nem dışında bazı sızıntı belirtileri şunlardır: gürültülü borular, akan su sesleri, sıcak zemin ya da kimsenin su kullanmadığında hareket eden su sayacınız. Küçük su kaçağı dahi onlarca galon su kaybedebilir ve bu durumda su faturalarında yakıcı bir etkiye sebep olabilir.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Kırmadan Su Kaçağı Tespit

Gizli bir su kaçağının etkisi, sızıntının büyüklüğüne, konumuna ve onarımdan önce ne kadar zaman geçtiğine bağlı olarak geniş ölçüde değişiklik gösterebilir.

Hızlı bir şekilde yakalanmış olsa dahi, gizli bir sızıntı, geniş mülk hasarlarına sebep olabilir ve kuruması gereken çok fazla nem üretimi yapabilir. Kuru nem ise duvara zarar verebilir, ahşabın çürümesine sebep olabilir ve boya, zemin ya da duvar kağıtlarını mahveder.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Su kaçağı binanızın elektrik sistemini tehlikeye atabileceği gibi yangın başlangıçlarına bile neden olabilir. Şayet kırılma kanalizasyon hattında bir su kaçağı tespiti yapılırsa sızıntı yapan kanalizasyon böcek ve bakteri istilasına ve diğer sağlık tehlikelerine sebep olabilir.

Aynı zamanda eğer hızlı bir şekilde bu kaçaklar ele alınmaz ise nem kalıbına neden olabilir. Küfler çok toksiktir ve ne pahasına olursa olsun önlenmesi gereken bir durumdur. İnsanlar için kara küf türü ölümcüldür ve bir yapıya girildiği zaman çıkarılması neredeyse imkansızdır.

Su kaçağı sorunun firmamız tarafından hızlı bir şekilde ele alınması sağlıklı bir bina potansiyeline ulaşmanızı ve bina sakinlerinin korunmasına destek olacaktır.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Her durumda dezenfeksiyon potansiyel tesisat uzananlarının yapacağı bir durumdur. Bir amatör ile işlem yapmanız halinde sorunun çözümü hakkında yapılacakları bilseler dahi, bakteri ve küfü nasıl tamamen kaldırılabileceği hakkında bir işlem yapamazlar. Bunu yapmamak ise büyük bir felaket başlangıcıdır. Küfler karalıkta sessizce büyür ve özellikle de onu aramıyorsanız, varlığı hakkında ip uçlarına ulaşamazsınız. Bu konuda sizlere profesyonel hizmet sunan firmamız, tüm su kaçağı işlemlerinde güvenle hizmet sunmaktadır.

Kameralı su kaçağı tespiti

Su kaçağı sızıntıların tespitinden sonra, onarım hakkında çeşitli seçenekler sunabilir ve sizlere sabit bir fiyat teklifinde bulunabiliriz. İşimizi doğrulukla yapan bir firma olarak sizlere her zaman zaman ve para kazancı sağlamaktayız. Bizimle yapacağınız sözleşme sonrasında tamamen sigortalı ve lisanslı olan ekibimiz proje üzerinde çalışmalarına başlayacaktır. Mümkün olan en kısa zaman içinde normale dönen bir ofis ya da eviniz olmasını istediğinizi biliyoruz. Üstlendiğimiz görevi verimli bir şekilde tamamlayarak güveninizi kalıcı kılmayı amaçlıyoruz.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Su Kaçağı Tespiti, Mersin Su Kaçak Tespit, Kırmadan su kaçağı bulma, Kameralı su kaçak tespiti

 

 

5/5 - (13 votes)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı