Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Mersin Gider Tıkanıklık Açma

Robot cihazlar ile kırmadan tıkanıklık açma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Tıkanıklık açma. Konutlarda ve işyerlerinde yaşanan tıkanmalar suyun giderden geri çıkması, suyun yavaş gitmesi ve kötü kokulardan kaynaklı sorunlar yaşanmaktadır.

Yaşanan problemlerin bir çoğu kullanımdan ve tesisat hatalarından kaynaklanmaktadır boruların çaplarının bina iş yeri ve daire sayısına oranla düşük olması ve tesisatın yapımında gerekli olan yüzde beşlik eğimin verilmemesi gibi sıkıntılardan kaynaklı hatalardır.

Ayrıca kullanıcıların tesisatı kullanırken tesisat içine kaçırılan cisimler. Örneğin bez, kumaş, saç, tüy, katı meyve ve yemek atıkları ve yağlı cisimler tesisatın tıkanmasını hızlandıran problemlerin başında gelmektedir.

Atık su boruları ve giderleri, mutfak giderleri, tuvalet gideri, banyo gideri, yağmurluk boruları, kanal hatları ve tüm atık su uyun verildiği her alanda karşılaşacağımız sorunlardır.

Su gider tıkanmaları belli aralıklarda ve ne zaman olacağı belli değildir. Bu durumlarda sorunların çözümü çok sancılı ve sıkıntı yaşanmaktadır. Giderin açılması konusunda ilkel yöntemler denemek sureti ile açmaya çalışılmaktadır.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Robot İle Gider Tıkanıklık Açma

Boru içine verilen boru hortum vs. gibi cisimler sokularak tıkanıklık açılmaya çalışılır. Bu durumda tesisat içinde kırık ve çatlaklar oluşabilmektedir. Bu denemeler başarısız olduğu kadar da sorunları daha da büyütmektedir. Firmamız Güneş Tesisat olarak tesisatınızda meydana gelebilecek her türlü gide ve atık su borularındaki tıkanmaları zemin ve döşemeye zara vermeden kırmadan sorunlarınız halledilir.

Güneş Tesisat olarak giderlerin açılması konusunda kullandığımız takım makine teçhizat çağımızın en son sistem teknoloji kullanılmaktadır. Kullandığımız kamera sistemi ile sorunların kaynağı ayrıca görülmektedir. Örneğin tesisat hatlarınızda bir çökme veya kırılma var gider açılamamaktadır.

Bu durumlarda sorunu tesisat hattını kırmadan yapmak imkânsız kalacağından borunun yerini öğrenmek gerekmektedir. Bu tespiti yapmak için kamera ve detektör sistemi kullanarak görüntülü şekilde tesisat da ki problemi detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Diğer bir sistem ise detektör sistemi, Detektör ile borunun tama noktası santimetresine kadar çöken yâda kırılan nokta tam olarak tespit edilmektedir. Böylece problemli bölge mekâna fazla zarar vermeden sorunlu yerin tespiti gerçekleşir ve maliyetlere minimumuma indirilir.

Kimyasal ile tıkalı gider açma  tüm atık su tesisatlarındaki su gideri problemlerinde kullandığımız toz kimyasal yöntemi ile kırmadan gider tıkanması çözülebilmektedir.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

5/5 - (38 votes)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı