Su Kaçağı Tespiti

Ankara su kaçağı tespiti

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatı borularında meydana gelen çatlaklar veya kırılmalar nedeniyle tavanda ve duvarlarda rutubetler oluşur. Aynı zamanda bu bölgelerde lekelenmeler görülebilmektedir. Su kaçağının temel nedenleri kalitesiz boruların kullanılması, yapılan hatalar, yüksek basınç, eskime ve çürümelerdir. Meydana gelen su kaçağını ortadan kaldırabilmek için öncelikle kaçağın yerini tespit etmek gerekecektir.

Ankara su kaçağı tespiti, Ankara ilinde ikamet eden kişileri yakından ilgilendirir. Eğer evinizin herhangi bir yerinde su kaçağı meydana geldiğini gözlemliyorsanız vakit kaybetmeden alanında uzman bir firmadan yardım almanız gerekecektir. Bizler Güneş Tesisat olarak sizlere kameralı su kaçağı tespiti hizmeti sunmaktayız. Uzman ekiplerimiz kamera yardımıyla su kaçağını tespit edecek ve çalışmalara başlayacaktır.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı nasıl tespit edilir gibi sorular günümüzde pek çok ev ve iş yeri sahibi tarafından sorulmaktadır. Su kaçağı tespiti termal kameralar ve dinleme cihazları yardımıyla gerçekleştirilir. Uzman ekiplerimiz öncelikle sizleri yerinizde ziyaret edecek ve duvarın kısmına termal kameraları yerleştirerek sorunun kaynağını tespit edecektir. Dinleme cihazları ise kaynağı nokta tespit saptayabilmek için kullanılır.

Su kaçağının yeri tespit edildikten sonra ustalarımız çalışmalara başlar ve sızıntıyı giderir. Bu sırada yapılan tüm işlemler garantilidir ve asla bir sorun yaşamanıza neden olmaz. Eğer sizler de evinizin herhangi bir yerinde su kaçağı gözlemliyorsanız vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilir ve konum bildirerek hizmetlerimizden anında faydalanabilirsiniz.

5/5 - (6 votes)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı