Su Kaçağı Tespiti

Mezitli su kaçağı tespiti

Mezitli su kaçağı tespiti son model çağımıza uygun teknolojik cihazlarımız ile su kaçağını noktasal olarak tespit edip  kırmadan müdahalelerde bulunuyoruz.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Mezitli su kaçağı tespiti ev işyeri veya su tesisatında her alanda oluşan sudan kaynaklı su sızıntılarını gerek usta hatası gerek malzemeden kaynaklı su sızıntılarını su kaçak cihazları ile bulmaktayız .

Mezitli su kaçak tespiti temiz su sıcak su soğuk su hattında oluşan en ufak su sızıntısının dahil noktasal olarak tespit eder. Su sızıntısı dikkate alınacak önemsenecek bir arızadır evinize veya yaşam alnınıza çok büyük zararlar verebilir.

Mezitli su kaçağı tespiti duvarlar nemlenip küflene bilir su faturası çok kabarık gelebilir aşağı komşu sizden çok şikayetçi Olabilir aranız bozulabilir eve çağırdınız usta arıza sizden kaynaklanmıyor diyebilir çünkü gözle gözükmeyen arızayı bulamaz.

Mezitli su kaçağı tespiti gözle gözükmeyen su kaçak arızası günümüzde termal kamera akustik dinleme cihazı endoskopi cihazı nem ölçer test pompası ve bunlara yardımcı bir çok ufak el aletleri ile tespiti yapılmaktadır güneş tesisat su kaçak işinde uzmanlaşmış bir ekiptir.

Mezitli su kaçağı tespiti son model cihazlarımız ile su kaçaklarını hiç bir yeri kırmadan su kaçağını buluyor ve onarımını nasıl yapılması gerekiyor ise en sağlam şekilde müdahalede bulunuyoruz. Bize hemen ulaşmak için bir telefon etmeniz yeterli .

Mezitli su kaçağı tespiti Mezitli tece viranşehir soli  davultepe çeşmeli kargıpınarı tömük erdemli  bölgelerine hizmet vermektedir.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

KIRMADAN SU KAÇAĞI NASIL BULUNUR ?

Mezitli de oluşan su kaçaklarınız için bir çok elektronik cihazlar kullanmaktayız. Daire içi veya daire dışı ilk yaptığımız işlem suyun analizidir bu analiz nasıl yapılır?

Akan damladan bir numene alınır pissu mu yoksa temiz su mu olduğuna bakılır bu suyun içerisindeki kireç veya klor oranından kendini belli eder.

Temiz su ise hemen test pompası bağlanır sıcak sudan mı yoksa soğuksuda mı bir kaçak var ona bakılır ikisinden birini elemek adına test cihazı kullanılır su kaçağı olan hattı bulduysanız hemen termal kamera ile su kaçağını noktasal olarak bulmamız fazla zaman almayacaktır.

Mezitli su kaçağı tespiti çünkü suyun dışarı çıktığı noktalar su yoğunlaşması yapacaktır bunu da termal kamera bize yerini gösterecektir musluk dibi ise kırmadan yapılır tesisat patlağı veya kaynak hatası ise ya üstü kırılarak açılıp tamir edilecek yada kimyasal ilaçlar ile su kaçak yeri kapatılacaktır bu işlemler müşteri isteğine göre değişir.

Mezitli su kaçağı tespiti arıza pissudan kaynaklı ise endoskopi cihazı ile boru içerisi görüntülenerek kırık çatlak tıkanma bunlardan oluşan arızalar pissu kamerası ile bakılır.

5/5 - (79 votes)

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı