Tıkanıklık Açma

Mezitli tıkanıklık açma

Mezitli tıkanıklık açma pissu gider borularında oluşabilecek tıkanıklar için  uzman ekip ve ekipmanları ile tıkanan gider hatlarına bilinçli müdahalelerde bulunur.

Mezitli tıkanıklık açma evinizde işyerinizde kullanım alanlarında kullandığınız atık su gider tıkanıklıklarını sorun olmaktan çıkarıyor anında kesin çözüm üreterek rahat bir nefes almanızı sağlıyor. Çağımıza uygun son model teknolojik cihazlar ile tıkanıklıklara bilinçli müdahalelerde bulunuyoruz.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Mezitli tıkanıklık açma mutfak gideri tıkanıklığı lavabo tıkanıklığı, süzgeç gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, atık su gider hatlarındaki tıkanıklıklar için kameralı tıkanıklık açma makinası kullanmaktayız.

Mezitli tıkanıklık açma boru içerisine atılan katı atıklar veya yağdan kıldan pislikten oluşan tıkanıklıklar için son model robot makinamızı kullanıp tıkalı giderleri pimaş borulara zarar vermeden tıkanıklığı açıyoruz.

Mezitli tıkanıklık açma  ev hanımlarının korkulu rüyası olan tıkanıklıklar için iletişime geçtiğinizde tıkanıklığın nerede olduğunu nasıl müdahalede bulunulacağını zaman kazanmak açısından bilgi verecektir.

Mezitli tıkanıklık açma daha sonra tıkanıklığı açamadığınız taktirde gerekli ekipmanları ile tıkanıklığa müdahalede bulunmak için tıkanıklığın olduğu yere veya bölgeye en hızlı şekilde gelecektir. Tıkanıklık çok ciddiye alınması gereken bir olaydır aksi halde su baskını pis koku kirlilik hijyenik olmama nedenlerine sebep olur.

Mezitli tıkanıklık açma tıkanıklıklara önce robot makinanın kılavuz yardımı ile tıkanıklığın açılmasına daha sonra kameralı cihaz ile tıkanıklığın nedenine bakmaktadır. tıkanıklığın nedenini kamera yardımı ile bulduktan sonra robot makine ile çözülemiyorsa eğer dışardan kırarak sorunun ana kaynağını bir daha tıkanıklık yaşanmamak üzere sağlam bir şekilde müdahalede bulunup sorunu sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

MEZİTLİ KAMERALI TIKANIK AÇMA 

Mezitli kameralı tıkanık açma atık su gider hatlarındaki tıkanıklıkları açmak için kameralı cihazlar kullanmaktadır. Tıkanık giderler için ilk önce robot makine ile tıkanık açılması gerekir tıkanık açılmadan su ve pislik ile dolu boru içerisi kamera ile gözükmez. buna bağlı olarak robot makine ile önce tıkanıklığı daha sonra robot makine ucu değiştirilerek boru içerisinin temizlenmesi gerekir. açıldıktan sonra bol su dökülür boru temizliği için,

Mezitli kameralı tıkanık açma boru içerisi görüntülenebilecek hale geldikten sonra kamera cihazının gider hattından en uygun yerden uygun yer yok ise boru kesilerek boru içerisine kamera yollanır. Kameralı cihaz yardımı ile tıkanıklığın nedenine bakılır, bakıldıktan sonra gerekli bilgi alışverişinde bulunur.

Mezitli kameralı tıkanıklık açma boru içerisine robot makine ve kamera yollanır boru içerisinde bir şey varsa eğer robot makinenin ucuna çeşitli uçlar takılarak tıkanık yerlere görüntülü kameralı müdahalelerde bulunur. sorunu çözmek için kamera yardımı kullanılır, boru içerisi görüntülenir.

5/5 - (79 votes)
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı