Su Kaçağı Tespiti

Antalya su tesisatçısı

Antalya Su Tesisatçısı

Antalya  su tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler, su tesisat işleri, tesisat, lavabo tıkanıklık açma işlemleri, sıhhi tesisat kurulumu veya değişimi, klozet tıkanıklık açma işlemleri, tuvalet tıkanıklık açma işlemleri, su kaçağı tespit çalışması, ilaçlı petek temizleme, güneş enerjisi,  gider açma, su deposu yapımı, pompa işleri gibi hizmetlerdir.

Kısa zamanda ve kaliteli işler istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Tüm lavabo açma işlemleri, su kaçağı bulma işlemleri ya da musluk tamiri ve değişimi gibi işlemler için kapınıza geliyoruz. Tüm tesisat işleriniz için evinizde ya da iş yerinizde hizmet veriyoruz. En uygun fiyat ile tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve gider açma gibi işlemleri yapıyoruz. Üstelik kırmada ve dökmeden.

Kamera İle Kırmadan ve Dökmeden Tesisat İşlerinizi Yapıyoruz

Antalya su tesisatçısı, kamera ve termal cihazlarımız ile su kaçağı tespitini kırmadan ve dökmeden yapmaktayız. Böylece hiçbir yere zarar vermeden ve çok büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalmadan, verilen zararı en aza indirgeyerek işlemlerinizi yapıyoruz.

Sizi daha fazla tamir ve tadilat gerektiren işlerden kurtararak, hem vaktinizden hem de cebinizden tasarruf etmenize olanak sunuyoruz.

Kamera sistemi ile su kaçağı tespiti sayesinde büyük tadilat işlerinden kurtulmuş oluyorsunuz. Su tesisatçılığı ustalık gerektiren bir iştir. 2002 yılından bu güne kadar faaliyet gösteren bir hizmet alanı olarak, yaptığımız tüm işler için 2 yıl garanti veriyoruz. Yaptığımız işe güveniyoruz ve işimizin arkasında durarak sizlere 2 yıl garanti veriyoruz. Kusursuz hizmet garantisi ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Su tesisatçılığı deneyim ve tecrübe gerektiren bir iştir. Su tesisatçılığına dair ne işiniz varsa sizlere bu konuda hizmet vermekten gurur duyarız. Antalya merkez ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. 7/24 iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz bazı uygulamalardan kısaca şöyle bahsedebiliriz;

Antalya Pimaş Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Antalya su tesisatçısı olarak, atık su borusu olarak ta bilinen pimaş tıkanıklığı sorununu da çözüyoruz. İşin uzmanı ve yılların tecrübesi ile hizmet veren pimaş açma ekibimiz ile pimaş tıkanıklığı sorunu olduğu zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Pimaş içine atılan yabancı cisimler, yemek atıkları, peçete, katı atıklar, ıslak mendil ya da donmuş yağlar zamanla birikerek burada tortu oluştururlar. Böylece pimaşların tıkanmasına neden olurlar. Teknik ekibimiz bu iş için özel üretilmiş olan ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Pimaş tıkanıklıklarını kolayca açarak sizi bu sorundan kurtarmaktadır. Tüm hizmetlerimiz gibi pimaş boru tıkanıklığı açma işlemimizde garanti kapsamındadır.

Antalya Robotla Tıkanıklık Açma

Antalya su tesisatçısı ustalık gerektiren ve yılların tecrübesi ile hizmet veren bir firmadır. Tıkanıklık açma işlemi diğer işlemlere göre daha zahmetli bir işlemdir.

Çünkü hem bizi hem de komşularınızı rahatsız edebilir. Lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı borulara atılan katı maddeler, bezler ve peçeteler nedeniyle tıkanabilirler. Bu durum komşunuzun tavanında nemlenmelere ya da su damlamalarına neden olabilir.

En kısa zamanda çözülmesi gereken önemli bir durumdur. Bizi arayarak, uzman ekibimizin kullandığı robot cihazlar ile müdahale ettiğimiz tıkanıklık açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Garantili olarak yaptığımız tıkanıklık açma işleminden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Gider  Açma

Gider açma işlemi zahmetli ve deneyim gerektiren bir işlemdir. Tuvalet gideri, lavabo gideri ve klozet gideri gibi atık sular için kullanılan borular zamanla tıkanıklık sorununa neden olabilir. Bu gibi istenmeyen bir durumla karşılaştığınız zaman ustalarımızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz gerekli ekipmanlarını alarak tıkanıklık açma işlemini en kısa zamanda çözecektir.

Antalya İlaçla Petek Temizliği

Petek temizleme işlemi kış aylarında daha iyi ısınmak ve doğalgazdan tasarruf yapmak için oldukça önemli bir işlemdir.

Biz de Antalya su tesisatçı olarak petek temizleme işlemini Antalya’nın tüm ilçelerine götürmekteyiz. Peteklerinize zarar vermeden, özel olarak kullandığımız solüsyonlar ile işinin uzmanı ustalarımızın gerekli gördüğü ekipmanlarımız ile beraber gerek kombi temizliğini gerekse petek temizliğini hiçbir zarara mahal bırakmadan yapmaktayız.

Petek temizleme ustalarımızın özel olarak kullandığı solüsyonlar tesisatınıza zarar vermeden, peteklerinizde bulunan kurum, balçık, kireç ve kirli su gibi zararlı tortuları yok eder. Her 3 senede bir yapılması gerekli olan bir işlemdir. Petek temizleme işlemi hem enerjiden hem de cebinizden tasarruf yapmanızı sağlarken kış aylarında daha iyi ısınmanıza da olanak sunar.

Antalya Lavabo Tıkanıklığı Açma

Teknolojik robot cihazlarımız ve uzman ekibimizle lavabo tıkanıklığı açma merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Lavabo tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda tıkanıklık açma işleminizi gerçekleştiririz.

Antalya Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Antalya su tesisatçısı, tuvalet tıkanıklığı açma merkezi olarak sizin tespit edemediğiniz, işyeri ya da bina tuvaleti tıkanıklıklarını robot cihazlarımız sayesinde buluyoruz.

Böylece gereksiz kırıp dökme işlemleri olmadan tıkanıklık sorununa çözüm üretiyoruz. Her türlü ekipman ve son sistem robot cihazlarımız sayesinde tüm tuvalet tıkanıklık durumlarını ortadan kaldırıyoruz. Sizde tuvalet açma işlemleri için bizimle irtibata geçebilir, telefon numaralarımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Antalya Klozet Tıkanıklığı Açma

Yine aynı şekilde klozet tıkanıklığı açma merkezi olarak sizin yerini tespit edemediğiniz iş yeri ya da bina klozet tıkanıklığını robot cihazlarımız sayesinde kolaylıkla tespit ediyoruz.

Son sistem cihazlarımızla tıkanıklık durumunu ortadan kaldırarak sizi bu sorundan kurtarıyoruz. Tıkanıklık açma işleminden başka, klozet taktırmak, tamir ettirmek ya da değiştirmek için de bize ulaşabilirsiniz.

Antalya Rögar Açma

Rögarlar her zaman görünür durumda olmayabilir. Yıllar önce üzeri kapatılmış ve yerinin artık bilinmediği durumlar ile karşılaşabiliyoruz.

Biz Antalya su tesisatçısı rögar açma merkezimiz ile, sizin yerini bilmediğiniz her türlü rögar yerlerini, kameralı görüntüleme cihazlarımız sayesinde kolaylıkla buluyoruz.

Üzerin ne ile kapalı olursa olsun fark etmez, 5 metre derinliğe kadar rögarların yerini tespit edebiliyoruz. Rögar yerini kırıp dökmeden tespit edebilecek ekipman ve cihaza sahibiz.

Uzman ekibimiz ile sadece rögar kapaklarını değil, atık su borularınızın geçtiği yerleri ve güzergahını da görüntüleme cihazlarımız sayesinde kolaylıkla tespit ediyoruz. Atık su borusu ya da rögar kapaklarının yerinin tespiti için 7/24 bizimle iletişime geçerek uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Antalya Su Borusu Patlaması

Su borusu patlaması olayı acil müdahale gerektiren bir durumdur. Hızlı bir şekilde çözülmesi gerekir. Dışarı akan ya da sızıntı yapan su size ve çevrenize maddi sorun teşkil eder. Su borusu patlaması acil müdahale gerektirdiğinden ekipmanlarımızın büyük kısmı araçlarımızda hazır durumdadır. Bu şekilde sorununuzu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Antalya su tesisatçısı olarak her türlü tesisat işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimize 2 yıl garanti vererek yaptığımız işe güveniyoruz.

Sizde sağlam ve kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız haftanın 7 günü 24 saat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda ulaşarak sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Kullandığımız son sistem robot cihazlarımız sayesinde en az zayiat ile işlemlerimizi yapıyoruz.

Kırıp dökmeden ve sizi daha fazla masrafa sokmadan hem zamandan hem de cebinizden tasarruf yapmanıza olanak sunuyoruz. Antalya merkez ve ilçelerine hizmet veren köklü ve tecrübeli bir firma olarak uzman ustalarımız ile her zaman yanınızdayız.

5/5 - (25 votes)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı