Su Kaçağı Tespiti

Kız Kalesi Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kız Kalesi Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kız kalesi kameralı su kaçağı tespiti konusunda firmamız etkili bir şekilde yöntem kullanarak müdahale etmektedir. Bu sebeple evlerde veya işyerlerinde var olan su kaçaklarını tespit etmek konusunda çeşitli cihazlar kullanmaktayız. Firmamız dahilinde kullanılmakta olan son teknolojik cihazlar soruna müdahale etmeyi kolaylaştırmaktadır.

Dolayısıyla ev veya iş yerlerinde de herhangi bir kırma ve dökme işlemlerinin de önüne geçmektedir. Zaman zaman kamera ve dinleme cihazının kullanılmasına rağmen etkili olmadığı durumlarda çok ufak bir bölümde kırma işlemi yapılabilmektedir. Ancak bu durum her ev veya iş yerlerinde olacak diye bir durum yoktur.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Yapma

Kız kalesi kameralı su kaçağı tespiti konusunda firmamız Emin ellerle sizlere hizmet vermektedir. Deneyimli ustalar dahilinde verdiğimiz hizmetler gelişmiş ekipmanlarla birleştirilmektedir. Kullanmış olduğumuz kamera ve akustik dinleme cihazı ile birlikte sızıntının olduğu nokta tespit edilmektedir. Böylelikle sızıntının ve kaçağın olduğu yer noktasal atışla birlikte belirlenmiş olacaktır.

Firmamız herhangi bir kırma dökme işlemi yapmadan garantili tespit hizmetini sizlere sağlamaktadır. Temiz su borularında oluşmakta olan sorunun küçük bir alanında kırma işlemi yapılarak sonrasında tamiri de yapılmaktadır. Bu gibi durumlarda titizlikle çalışmayı ayrıca görev haline getirmekteyiz. Pis su giderleri içerisinde de kameralı sistemle görüntüleme yapılmaktadır. Bölgesel olarak görüntüleme yapıldıktan sonra soruna müdahale edilmektedir.

Su Kaçağı veya Su Sızıntısı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su sıkıntısı veya su kaçağı olduğu durumlarda evde belli başlı yöntemlerle anlamak mümkündür. Öncelikli olarak su faturasının kıyaslanmasıyla işe başlanabilir. Birkaç ayın kıyaslanması ile birlikte faturalarda belirgin artış su kaçağına işaret edebilir. Ayrıca duvar veya tavanlarda yer alan herhangi bir kabarma veya dökülme görüntüsü su sızıntısına işaret edebilir.

Su saatinin kontrol edilmesiyle de birlikte su kaçağının olup olmadığı anlaşılabilir. Su saati hızlı bir şekilde döndüğü takdirde Kaçak olduğuna işaret eder. Kız kalesi kameralı su kaçağı tespiti konusunda firmamız güvenilir tesisatçı ve donanımlı ekipmanlarla hizmet vermektedir. Sizler de yaşamış olduğunuz sıkıntılarla ilgili bizlerden yardım alabilirsiniz.

Su kaçağı anlaşıldıktan sonra termal kamera akustik dinleme yardımı ile kaçağın bulunduğu yer noktasal olarak ilk önce tespit edilir daha sonra nasıl müdahalede bulunacağına karar verilir .

Rate this post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı