Su Kaçağı Tespiti

Limonlu Su Kaçağı Tespiti – 0532 359 85 86

Limonlu Su Kaçağı Tespiti

Limonlu su kaçağı tespiti konusunda sizlere 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu anlamda donanımlı ekipmanlarımız ve güvenilir tesisatçılarımız ile birlikte soruna anında müdahale edebilmekteyiz. Su kaçağı durumları çeşitli alanlarda meydana gelebilmektedir. Örneğin daha çok karşılaşılan mekanlar ev, okul, iş yeri ve alışveriş merkezi gibi alanlarda olmaktadır.

Alanın büyüklüğüne göre oluşan sorunun büyüklüğü artış gösterebilmektedir. Yaşanabilecek olan sorunlara su kaçağı ya da su sızıntısı sorunu denmektedir. Firmamız sizlere sağlamış olduğu hizmete kırma ve dökme yapmadan hizmet vermeyi sağlamaktadır. Kullanmış olduğumuz donanımlı ekipmanlarla birlikte sorunla alakalı kolay bir şekilde müdahale edilebilmektedir.

Su Kaçağı Belirtileri Neler Olmaktadır?

Su kaçağı belirtileri bir tesisatçı çağırmadan kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Öncelikli olarak var olan sorunla alakalı birkaç adımı izlemek gerekmektedir. Tüm muslukları kapattıktan sonra su sayacının dönüyor olması bir soruna işaret etmektedir. Ayrıca son ay gelen fatura ile bir önceki ay gelen faturaların kıyasıyla birlikte kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Su sızıntısı olduğu durumlarda tavanda bir kabarıklık durumu gözlemlenebilmektedir.

Aynı zamanda su kaçağının olduğu alanlarda seramiklerin arasındaki derzlerde de belirgin oranda renk değişimi meydana gelmektedir. Bu gibi durumlarda takip edilmesi gereken bir diğer noktada kombinin suyunun eksilmesi ile de anlaşılabilmektedir. Betonlar arasında su çıkması da bir diğer belirtilerden birisidir. Limonlu su kaçağı tespiti konusunda firmamız soruna anında müdahale etmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Yapma

Limonlu su kaçağı tespiti olarak bölgesel anlamda hizmet vermekteyiz. Bu anlamda su kaçağının veya su sızıntısının tespiti konusunda kullanmış olduğumuz ekipmanlar bizi direkt olarak soruna götürmektedir. Bundan dolayı kullanmış olduğumuz donanımlı ekipmanlar dahilinde soruna müdahale etmeyi yapabilmekteyiz. Var olan sorun ile alakalı kullanmış olduğumuz ekipmanlardan birisi kameralı su kaçağı tespiti bir diğeri ise akustik dinleme cihazı ile yapılmaktadır.

Bu anlamda hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın sorunun varlığı kolaylıkla çözülmekte ve kolaylıkla da müdahale edilmektedir. Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra soruna müdahale edilmektedir. Tüm tesisatın kırılmasından ziyade nemlenme oluşmakta olan alanın belirli kısmının kırılmasıyla yapılmaktadır.  Bu işlem termal kamera  akustik dinleme cihazı test pompası ve diğer yardımcı alet takımlarla ile yapılmaktadır.

 

Rate this post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı