Su Kaçağı Tespiti

Tarsus su kaçağı tespiti

Tarsus su kaçağı tespiti güneş tesisat su tesisatında oluşabilecek su kaçağını son model teknolojik günümüze uygun termal kamera akustik dinleme cihazı kameralı tesisatçı olarak tarsusta hizmet vermektedir.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Tarsus su kaçağı tespiti evinizde veya iş yerinizde oluşabilecek gözle görülmeyen su kaçaklarını çeşitli su kaçak tespit cihazlarını kullanarak bulmaktadır.

Tarsus su kaçağı tespiti sıcak su soğuksu hattı veya atık su gider hattı hiç fark etmez su tesisatında oluşan her türlü arızayı noktasal olarak kaçağın yerini bulur ve anında müdahale eder. Su kaçaklarının en can sıkanı gözle görülmeyen kaçaklardır bunları bulmak artık işini profosyonel yapan tesisat firmaları tarafından kameralı su kaçak bulma ile artık çok kolay.

Evinizde hiç bir sorun yokken alt komşu geldi sizden bize bir su akıntısı var dediğinde hiç paniğe kapılmayın. Hemen bir normal işini yapan su tesisatçı bulun evinize çağırın. Su tesisat ustası gözle gözükebilecek bir arızadan ise zaten size söyleyip tamir edecektir.

Tarsus su kaçağı tespiti gözle gözükmeyen bir arıza ise kırmam lazım dediğinde kesinlikle kırarak buldurmayın çünkü kırarak bulmak hem evinize ağır hasar verecektir hem de iş gereğinden fazla uzayacaktır sonuçta kırıp hiç bir şey bulamamakta var .

İşte tam bur da aklınıza ilk gelen kameralı cihazlar ile arıza tespitinin yapılıyor olması hemen güneş tesisatı telefon numarası arıyor konu hakkında bilgi alıyorsunuz bu konuda size nasıl yardımcı olacağımızı ne yapmanız gerektiğini söyleyeceğiz.

Belki de hiç bir yeri kırmadan sorununuzu çözeceğiz bize sormadan  müdahalede bulunmayın hem maddi hem de maddi daha fazla zararlı çıkmayın su kaçağı dikkate alınması gereken bir su tesisat arızasıdır işi iyi yapan ustalara teslim etmek lazım.

Tarsus su kaçağı tespiti uzman ekibiyle su kaçaklarında kameralı cihazların yardımı ile sizlere hizmet etmektedir. Su kaçağınız varsa veya evinizdeki nemlerden şikayetçiyseniz bize ulaşın çözüme kameralı su kaçak tespit cihazları şile ulaşalım.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Termal kamera ile su kaçağı nasıl bulunur ?

Termal kamera ile su kaçağı tespiti sıcak su tesisatında oluşabilecek kaynak hatası veya boruya dışarıdan gelebilecek darbe sonucu meydana gelecek su kaçağı rahatlıkla termal kamera ile bulunabilir. Termal kamera ile su kaçağı tespiti evinizin veya işyerinizde tesisattan sıcak su geçirilerek su borusundan çıkan sıcak suyun ölçülmesi ile bulunur.

Sıcak suyu tesisattan geçirmenin bir çok yolu vardır varsa evde güneş enerjisinden kullanılabilir kombi ile yapılabilir veya rezidans yardımı ile makine ile tesisatta sıcak su çevrilebilir bu işlemleri tek tek yapan güneş tesisat işinde profosyonel çalışmaktadır arayın  yardımcı olalım.

5/5 - (10 votes)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı