Su Kaçağı Tespiti

Mersin sanica gömme rezervuar servisi

Mersin Sanica Gömme Rezervuar Servisi

Mersin sanica gömme rezervuar servisi firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Aramış olunan her Sanica model gömme rezervuar hizmeti verilmektedir. Sizleri yetkili servis olarak sunmuş olduğumuz bu hizmet dahilinde orijinal parçalar güvenilir ellerle takılmaktadır. Dilediğiniz şekilde gömme rezervuar servisi, su boşaltma grubu, şamandıra, asma klozet batarya, duş ve küvet servisi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Gömme rezervuar servisi değişmediği durumlarda zaman içerisinde pek çok sorunu neden olacaktır. Dolayısıyla bu sorunun yaşanmaması adına zamanında yaptırmak son derece önemlidir. Firmanın ise güvenilir bilinir bir firma olması oldukça mühim bir konudur. Banyolarda veya tuvaletlerde bulunmakta olan klozetteki sular sızıntı yapabilmektedir.

Sanica Gömme Rezervuar Tamiri

Mersin sanica gömme rezervuar servisi bulmak isteyen kişiler konuyla ilgili çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Firmamız yetkili servis olarak sizlere usta kişilerden oluşan ekibi ile hizmet vermektedir. Gömme rezervuarların tamiri ve onarımı oldukça hassas bir konudur. Hassas olmasının nedeni ise gömme rezervuarların duvar içerisinde montajlı olmasından kaynaklanmaktadır.

Bu sebeple yaşanılabilecek herhangi bir arızalanma veya parça bozulmalarında Zorlu anlar yaşatabilmektedir. Normal şartlarda marka bünyesinde yapılmakta olan gömme rezervuarlar kullanmakta olan kişiye herhangi bir sorun çıkartmamaktadır. Firmamız sizlere bir kırma işlemi yapmadan yalnızca panel yerinden çıkartmayı gerçekleştirerek hizmet vermektedir.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Sanica Gömme Rezervuar Tamiri Nasıl Yapılır?

Mersin sanica gömme rezervuar servisi hakkında bilgi almak isteyen kişiler firmamıza ulaşabilmektedir. Firmamız sizlere yardımcı olabilmek üzere 7 12 hizmet vermeye devam eder. Öncelikli olarak gömme rezervuarların tamiri konusunda yapmış olduğumuz adımlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki gömme rezervuarın bulunmuş olduğu paneli esneterek ön tarafa eğip çıkartmaktır. Sonrasında çerçeve vidaları ve çerçeveler çıkarılmaktadır hemen arkasından pencere kapağı çıkararak koruyucu kapakta çıkarılır.

Bulunmakta olan çengel grubu söküldükten sonra musluk kapatılmaktadır. Flatör adı verilen kısım sökülerek rezervuarların içine bırakılmaktadır. Bir sonraki adımda köprü söküldükten sonra baskı parçası da sökülecektir. Bu adımla birlikte boşaltma grubu yerinden söküldükten sonra flotör rezervuarın içerisinden çıkarılmaktadır. Çıkarılma işlemi de tamamlandıktan sonra rezervuar tamiri konusunda sökme işlemi tamamlanmış olur.

Mersin sanica gömme rezervuar servisi malzeme temini konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamakta her türlü yedek parça elimizde mevcut arıza verilen sanica ürünlerinize ustalarımız en iyi teknik desteği sağlayacaktır.

Rate this post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı