Su Kaçağı Tespiti

Gözne – Ayvagediği – Soğucak su kaçağı tespiti

Gözne – Ayvagediği – Soğucak su kaçağı tespiti son model teknolojik cihazlarımız ile su kaçağını kırmadan kameralı sistemler ile buluyoruz. günümüze uygun kameralı sistemler artık çok yaygın kullanılmakta. Kameralı su tesisatçısı güneş tesisat uzman ekibi ve ekipmanları ile su kaçaklarına bilinçli müdahalelerde bulunmakta.

Gözne – Ayvagediği – Soğucak su kaçağı tespiti evinizde veya yaşam alanlarında oluşan su sızıntılarını termal kamera yardımı ile noktasal tespitini yapmaktayız.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Gözne – Ayvagediği – Soğucak su kaçağı tespiti su kaçaklarını ciddiye alınması gereken iştir aksi takdirde evde rutubet nem koku bina çürümesi su faturası kabarıklığı gibi konulara yol açar ve çok can sıkıcı hale gelebilir.

Gözne – Ayvagediği – Soğucak su kaçağı tespiti temiz su veya pissu borularda oluşabilecek arızalarınıza çeşitli cihazlar kullanarak cihazların yardımı ile tabi ki mesleki bilgide çok önemlidir cihazlar sadece işi kolaylaştırır su tesisatından anlamıyor iseniz eğer arızayı kesinlikle bulamazsınız.

Güneş tesisat bu konuda tecrübeli ustaları ile su kaçak işinde işini son derece güvenle ve titizlikle yapan firmadır.

Gözne – Ayvagediği – Soğucak su kaçağı tespiti su sızıntıları genelde aşağı kattan  duvarın aşırı nemlenmesinden veya su saatinin hiçbir yerden kullanım yokken dönmesinden anlaşılır.

Hemen eve bir su tesisat ustası çağırınız su kaçağı gözle gözüken bir arıza ise kırmadan tamiri mümkündür usta size arızayı ancak kırarak bulurum der ise kesinlikle kırmayınız çünkü arıza kırılarak aranacaksa evinize veya işyerinize büyük zararlar verecektir.

Bu konuda hemen aklınıza kameralı su kaçak cihazları ile tespit yapıldığı gelmeli işini profesyonel yapan bir firma olan Güneş tesisata başvurulup gereken bilgi alınılmalı gerekirse su kaçağı için yardım talebinde bulunulmalı.

KAMERALI SUKAÇAĞI TESPİTİ NASIL YAPILIR ?

Kameralı su kaçağı tespiti termal kamera akustik ses dinleme cihazı pissu boru içi görüntüleme cihazı nem ölçer cihazı su test pompası ve bunlara yardımcı olarak çeşitli el aletleri ile su kaçakları kamera yardımı ile bulunur.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Öncelikle bakılması gereken su kaçağı temiz su soğuksumu temiz su sıcak su mu pissu hattından sızan su mu yoksa kalorifer hattından kaynaklanan sızan su mu analizi yapılmalıdır.

Temiz suda oluşan sızıntılar akustik dinleme cihazı ile yeri noktası olarak bulunur. Kalorifer hattında oluşan su kaçağı termal kamera ile yeri noktasal olarak bulunur.

Pissu hattında oluşan su kaçakları pissu görüntüleme kamerası ile boru içerisi kırık çatlak patlak tıkanıklık var mı diye endoskopi cihazı ile bakılır ve tespiti yapılır.

Güneş tesisat kameralı su kaçak cihazlarını firma bünyesinde eksiksiz bulundurmaktadır. Güneş tesisat Gözne, ayva gediğ,i Soğucak, Bekiralanı, Kepirli, yeniköy, Kızılbağ, bölgelerine kameralı su kaçak tespiti hizmeti vermektedir. Güneş tesisatın sizlere su kaçak konusunda yardımcı olması için iletişime geçiniz

5/5 - (62 votes)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı