Su Kaçağı Tespiti

Silifke su kaçağı tespiti

Silifke su kaçağı tespiti silifkede  son model teknolojik cihazları ile hiç bir yeri kırmadan kameralı sistem ile su kacağını buluyor ve tamirini yapıyoruz. Silifkede su tesisatında oluşan su kaçaklarınız için bizi aramadan hiçbir yeri kırdırmayın .Silifke su kaçak tespit uzmanında her türlü kaçak bulma cihazı mevcuttur.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

Silifke su kaçağı tespit işinde ilk yapmanız gereken gözle arıza tespittir .Göz ile gözükmüyor ise hiç bir yere ellemeyiniz uzman tesisatçı olan güneş tesisatı bu konuda arayıp bilgi alabilir veya bire bir sorununuza destek için çağıra bilirsiniz.

Silifke su kaçağı tespiti su tesisatından oluşan su kaçaklarını termal kamera ile noktasal tespit yapmaktadır. evinizde iş yerinizde veya dış hatlarda oluşan kaçak bazen çok can sıkacak hale gelebiliyor bu nedenle güneş tesisat çağımıza uygun su kaçağı bulma cihazlarını sizler için bünyesinde bulundurmaktadır.

Silifke su kaçağı tespiti güneş tesisatı evinize çağırdığınızda size telefonda suyu görüyor musunuz veya şikayetiniz nemmi yada cihazı olmayan bir ustaya baktırdınız mı sorusu soracaktır telefonda size yardımcı olamazsak eğer belirli bir ücret karşılığı sorununuzu çözebileceğimizi söyleyeceğiz. Kabul ederseniz belirttiğiniz adrese randevu vererek geleceğizdir.

Hemen Ara 0 532 359 85 86 whatsapp  0 532 359 85 86

 SİLİFKEDE SU TESİSATINDA OLUŞAN SU KAÇAĞI NASIL BULUNUR ?

Silifke su kaçağı tespiti temiz suda oluşan su kaçağını termal kamera ile bulmaktadır. Silifke su kaçağı tespit pissu borularında oluşan su kaçağında endoskopi cihazı ile yani pissu kamerasıyla bulmaktadır.

Kırmadan su kaçağını bulmak bir kaç aşamadan geçmektedir arızayı bulan cihazlar değildir aslında cihaz yardımı ile ustalığını kullanan su tesisatından anlayan tecrübe kazanmış ustalar bulur arızayı. Su tesisatından anlamıyorsanız en kaliteli kameralı cihazı kullansanız bile arızayı bulamazsınız.

Ustalığını kameralı cihazlarla birleştiren güneş tesisat su kaçağı tespitinde uzmanlaşmıştır. Önce kaçağın hangi boruda olduğunu anlamak lazım temiz sıcak su mu yoksa temiz soğuksumu yada atık su gider hattımı veya dışa dökülen sulardan mı öncelikle bunu analizi yapılmalıdır daha sonrada kameralı cihazlar ile arıza yeri noktasal bulunur.

 

4.9/5 - (13 votes)

2 Yorum

  1. Silifkede kameralı su kaçağı bulma işlemimizi yaptılar hiçbir yeri kırmadan tek fayans içerisinde su tesisat arızamızı yaptılar son model teknolojik cihazlara sahip bir firma ellerine emeklerine sağlık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara
online stats
Gelir Yuvan, Gelirim evden ve evden iş fikirlerim için tıklayın.
Kapalı
Kapalı